Hernandez: Piłkarze są uprzywilejowani

sports news

– Skutków pandemii będzie wiele. Przede wszystkim myślę tu o wszystkich dotkniętych chorobą. Musimy nadal i to wszyscy przestrzegać wszystkich ograniczeń – powiedział w rozmowie z L’Equipe, piłkarz Bayernu Monachium, Lucas Hernandez.

Hiszpan, podobnie jak wszyscy zawodnicy z Monachium, zrzekł się 20 procent wynagrodzenia. – Musieliśmy pokazać solidarność, bo piłkarze są uprzywilejowani. My daliśmy od siebie naprawdę niewiele, bo prawdziwi bohaterowie są dziś gdzie indziej.

Hernandez przyznał również, że martwi się o swoich dziadków, którzy mieszkają we Francji. – Dzięki Bogu czują się dobrze. Codziennie do nich dzwonię, bo są już w podeszłym wieku i muszą dbać o siebie znacznie bardziej niż inni. Nie mogę się już doczekać, kiedy znów ich zobaczę i kiedy pójdę z dziadkiem na ryby. Właśnie w takich czasach jak obecnie, doceniamy te, z pozoru mało istotne rzeczy.

24-letni obrońca zdradził, że organizuje turnieje w grach komputerowych i w ten sposób chce pomagać w walce z koronawirusem. – Sporo gram online. Organizuję razem z bratem turnieje w Fortnite, w których udział biorą youtuberzy oraz zawodowi gracze. Żeby z nami zagrać, trzeba wpłacić wpisowe, a wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze, przesyłamy do Hiszpańskiego Czerwonego Krzyża.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.