Premier League zakończy sezon na Wembley?

sports news

Poniedziałkowe wydanie brytyjskiego dziennika „The Sun” sugeruje, że zawieszony obecnie sezon Premier League może w całości zostać dokończony na Wembley.

Angielska Federacja Piłkarska (The FA) zaproponowała klubom Premier League swój ośrodek National Football Centre, który mieści się w londyńskim St George’s Park. Zespoły miałby tam do dyspozycji hotel z 228 pokojami oraz 13 boisk piłkarskich.

Według gazety, na Wembley miałyby być rozgrywane cztery mecze dziennie i wszystkie byłyby transmitowane w telewizji. To rozwiązanie – zdaniem „The Mirror” pozwoli drużynom unikać podróży i nocowania w różnych hotelach.

Według nieoficjalnych informacji, sezon w Premier League może zostać wznowiony dopiero w czerwcu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.