Herve Renard zrezygnował z pracy w Maroko

sports news

Herve Renard potwierdził oficjalnie w mediach społecznościowych, że rezygnuje z pracy w roli selekcjonera reprezentacji Maroko.

Francuz kadrę Maroko prowadził od lutego 2016 roku. Zakwalifikował się z nią m.in. na ubiegłoroczne mistrzostwa świata w Rosji.

W tym roku Maroko podczas Pucharu Narodów Afryki wygrało rywalizację w swojej grupie, ale niespodziewanie odpadło w 1/8 finału po przegranej w rzutach karnych z Beninem.

Wczesne pożegnanie się z mistrzostwami „Czarnego Lądu” spowodowało, że Renard nie będzie już selekcjonera kadry Maroka.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.