Filipe Luis pożegnał się z Atletico Madryt

sports news

Atletico Madryt na oficjalnie stronie klubu poinformowało, że Filipe Luis pożegnał się ze stołecznym zespołem.

Lewy obrońca kończy bardzo udaną przygodę z Atletico. W barwach tego klubu rozegrał 333 mecze, w tym 240 w La Liga, 41 w Lidze Mistrzów, 25 w Pucharze Hiszpanii, 24 w Lidze Europy, po jednym w Superpucharze Hiszpanii i Superpucharze Europy.

Brazylijczyk wywalczył siedem trofeów. Trzykrotnie wygrywał Superpuchar Europy, dwa razy Ligę Europy, raz mistrzostwo Hiszpanii i raz krajowy puchar.

– Miałem zaszczyt być częścią tego klubu. Chcę podziękować wszystkim, z którymi dzieliłem te wspaniałe chwile. Oddałem wszystko dla Atletico. Wrócę tutaj jeszcze w przyszłości – powiedział Filipe Luis.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.