Hiddink: Nie mieliśmy wystarczającej siły, by pokonać Man United

– Nie mieliśmy wystarczającej siły, aby pokonać Manchester United. Wszyscy chyba wiedzą, że z z powodu zawieszeń i kontuzji mamy spore problemy w formacji ofensywnej. Właśnie dlatego mogę być zadowolony z tego punktu – mówił po ostatnim gwizdku sędziego szkoleniowiec Chelsea FC, Guus Hiddink. The Blues bezbramkowo zremisowali z Czerwonymi Diabłami w poniedziałkowym meczu 19. kolejki Premier League.

Tymczasowy opiekun ekipy ze Stamford Bridge został zapytany przez dziennikarzy o analizę tego spotkania. – Hazard już wcześniej występował na podobnej pozycji, jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, więc jest w stanie grac jako wysunięty gracz ofensywy. Jestem zadowolony, bo ostatecznie stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji w drugiej połowie meczu. United mocno nas cisnęli, choć ostatecznie nie mieli wielu sytuacji podbramkowych.

– Najlepsze szanse na zmianę wyniku mieli bramkarze: De Gea i Courtois. Nie sięgnęliśmy po wygraną, ale musimy w ocenie wciąć pod uwagę sytuację, w jakiej się znaleźliśmy – zauważył przytomnie Holender.

Chelsea nie przegrała od trzech ligowych spotkań i aktualnie zajmuje 14 miejsce w tabeli.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…