Hodgson: Drużyna zasłużyła na wielkie pochwały

sports news

Crystal Palace FC wygrał na wyjeździe z Arsenalem 3:2 w niedzielnych derbach Londynu w Premier League. Roy Hodgson, menedżer „Orłów”, pochwalił swoich podopiecznych za cenny triumf na Emirates.

– To był nasz bardzo dobry występ. Nawet gdybyśmy zremisowali. Zwycięstwo potwierdza tylko, że zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze – powiedział Hodgson, cytowany przez „BBC”.

– Nasza obrona musiała być skoncentrowana do 95-96 minuty. Natomiast nasi napastnicy spisali się bardzo dobrze. Trzeba było mieć nadzieję, że ta dwójka zrobi to, co zrobiła z przodu, kiedy mieliśmy piłkę – dodał.

– Drużyna zasłużyła na wielkie słowa pochwały za zwycięstwo z takim rywalem – zaznaczył.

Crystal Palace zajmuje 12. miejsce w tabeli. W następnym spotkaniu „Orły” zmierzą się u siebie z Evertonem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.