Tuchel: Zasłużyliśmy na tytuł

sports news

Paris Saint-Germain wygrał u siebie z AS Monaco 3:1 i świętował zdobycie tytułu mistrza Francji. Thomas Tuchel, trener drużyny ze stolicy, powiedział, że jego zespół w pełni zasłużył na te trofeum.

– To wspaniałe uczucie wygrać ligę. Zasłużyliśmy na tytuł – powiedział Tuchel w rozmowie z oficjalną klubową telewizją.

– Drużyna wykonała świetną pracę. To był wspaniały sezon i jestem z niego bardzo zadowolony – dodał niemiecki szkoleniowiec.

– To jest mój pierwszy tytuł ligowy, mistrzostwo Francji. To jest nagroda za wszelką naszą ciężką pracę każdego dnia – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.