Howe: Arsenal był dla nas za mocny

sports news

AFC Bournemouth przegrał na wyjeździe z Arsenalem Londyn 1:5 w środowym meczu Premier League. Eddie Howe, menedżer „Wisienek”, powiedział, że taki wynik jest nie do zaakceptowania.

– Arsenal miał w swoim składzie indywidualności. Byli dla nas za mocni. My jednak musimy podjeść do tego pod kątem, jak zagrała nasza drużyna – powiedział Howe, cytowany przez „BBC”.

– Rywale mogli grać dobrze, ale nasza perspektywa jest oczywista. Stać nas na znacznie lepszą grę. Możemy grać na znacznie wyższym poziomie – podkreślił.

– Nie będziemy sami siebie oszukiwać. Musimy ocenić to w taki sposób, że taka gra jest nie do zaakceptowania – zaznaczył.

AFC Bournemouth zajmuje 12. miejsce w tabeli. W najbliższej kolejce zmierzy się u siebie z Manchesterem City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.