Huddersfield Town FC pozyskał Karlana Granta

sports news

Karlan Grant został nowym zawodnikiem Huddersfield Town FC – poinformował klub z Premier League na swojej oficjalnej stronie.

21-letni napastnik dołączył do zamykających tabelę „The Terriers” na zasadzie transferu definitywnego z Charlton Athletic.

Nowy nabytek zespołu z Kirklees Stadium parafował dwuipółletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku.

Karlan Grant w koszulce Charlton Athletic zaliczył w sumie 98 spotkań na poziomie Championship i League One. Zdobył w nich 21 bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.