Huk: Wiem jak ważny jest mecz z Górnikiem

sports news

Tomas Huk, obrońca Piasta Gliwice przed meczem ligowym z Górnikiem Zabrze zapowiedział na oficjalnej stronie klubu, że wie jak ważne to spotkanie, nie tylko ze sportowego punktu widzenia.

– Cały zespół jest już przygotowany. Tak jak w każdym spotkaniu chcemy wywalczyć trzy punkty i dojść do zwycięstwa – powiedział Tomas Huk.

– Nawet grając na Słowacji słyszałem o derbach pomiędzy Piastem a Górnikiem, o derbach Krakowa z udziałem Wisły i Cracovii, wiem jak ważne są to mecze dla mieszkańców i drużyn. Słyszałem o kulisach meczu z Górnikiem, jaka szczególna atmosfera towarzyszy temu spotkaniu – dodał obrońca Piasta.

– Wiem, że w Zabrzu może być gorąco, ale jedziemy skoncentrowani i przygotowani. Wierzę w zespół i w to, że przywieziemy trzy punkty do Gliwic – zapowiedział Tomas Huk.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.