Stoke City zwolniło trenera

sports news

Nathan Jones nie jest już trenerem Stoke City. Angielski klub poinformował, że umowa ze szkoleniowca została rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym.

Stoke City w tym sezonie w Championship spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Ekipa z Bet365 Stadium zajmuje dopiero 23. miejsce z dorobkiem 8 punktów.

Słabe wyniki zespołu były bezpośrednią przyczyną zwolnienia Jonesa. Angielski klub zakomunikował, że nowy trener zostanie przedstawiony najszybciej jak to możliwe.

W międzyczasie drużynę będą prowadzić Rory Delap, Kevin Russell i Andy Quy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.