Ikpeazu przedłużył kontrakt z Heart of Midlothian

sports news

Uche Ikpeazu przedłużył kontrakt z Heart of Midlothian – poinformował klub z Edynburga na swojej oficjalnej stronie.

24-letni napastnik parafował z „Sercami” dwuletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Wychowanek Reading FC dołączył do czterokrotnych mistrzów Szkocji latem ubiegłego roku, przenosząc się wówczas z Cambridge United. Dotychczas zaliczył w koszulce „Serc” szesnaście spotkań, w których strzelił cztery gole.

Heart of Midlothian zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli szkockiej Premier League. „Serca” tracą trzy punkty do czwartego w klasyfikacji Kilmarnock FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.