Iniesta jest fanem Vidala

sports news

Legenda FC Barcelony – Andres Iniesta przyznał, że jest fanem gry Arturo Vidala.

– Jest świetnym graczem i fundamentem całej drużyny. Styl Barcelony idealnie do niego pasuje. Pokazał wiele swoich zalet i drużyna dzięki niemu ma wiele pożytku – przyznał trener Vissel Kobe.

– Arturo jest graczem, który mocno bazuje na swojej fizyczności, a oprócz tego dzięki swojej technice, jest gotowy do gry w takim klubie jak Barcelona. Każda drużyna chciałaby mieć u siebie takiego zawodnika – dodał Iniesta.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.