Tuszyński: Za bardzo cofnęliśmy się na własną połowę

sports news

– Każdy z nas wolałby grać z kibicami, bo to jest zupełnie inne uczucie. Myślę jednak, że nie nudzili się przed telewizorami, bo obejrzeli niezłe spotkanie w naszym wykonaniu i umililiśmy im weekend tą wygraną. Teraz już koncentrujemy się na kolejnym meczu z Koroną Kielce – powiedział piłkarz Piasta Gliwice, Patryk Tuszyński.

Gliwiczanie w pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek pokonali Wisłę Kraków 4:0, ale zdaniem Tuszyńskiego, w grze jego drużyny są jeszcze elementy do poprawy.

– Do wychwycenia mankamentów potrzebna jest dokładniejsza analiza, ale na gorąco rzuca się w oczy to, że w drugiej części za bardzo cofnęliśmy się na własną połowę i głęboko w szesnastce przez kilka minut broniliśmy się przed atakami Wisły. Mogło to się różnie zakończyć, więc jeśli wskazać jakiś element do poprawy, to nie pozwolić zepchnąć się do głębokiej defensywy. Na pewno trenerzy po przeprowadzeniu analizy zwrócą nam uwagę na mankamenty – dodał Tuszyński, w rozmowie z redakcją oficjalnej strony internetowej Piasta.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.