Inter odrzucił ofertę Arsenalu za Perisica. „Cenimy bardzo Ivana i oczekujemy godnych pieniędzy”

sports news

Inter Mediolan odrzucił ofertę Arsenalu Londyn w sprawie wypożyczenia Ivana Perisica – donosi stacja „Sky Italia”.

„Kanonierzy” proponowali pięć milionów euro włodarzom klubu z Lombardii za sześciomiesięczny pobyt skrzydłowego reprezentacji Chorwacji w stolicy Anglii.

Trzynastokrotni mistrzowie Premier League po zakończeniu sezonu pragnęli także zagwarantować sobie opcję pierwokupu aktualnego wicemistrza świata. Kwota ewentualnego transferu wyniosłaby wówczas czterdzieści milionów euro.

– Jeśli ktoś pragnie kupić Ivana, to musi zapłacić godne pieniądze, ponieważ bardzo go cenimy – oznajmił trener Interu Luciano Spalletti.

29-letni Perisic w koszulce Interu zaliczył dotychczas 140 spotkań. Zdobył w nich 34 bramki. Na swoim koncie ma 74 występy w kadrze i 22 strzelone gole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.