Inter uzgodnił warunki pięcioletniego kontraktu z Sebastiano Esposito

sports news

Sebastiano Esposito ma ważny kontrakt z Interem Mediolan do 30 czerwca 2022 roku. „Nerazzurri” ustalili warunki przedłużenia umowy z młodym napastnikiem – donosi Nicolo Schira, dziennikarz „La Gazzetta dello Sport”.

Klub z San Siro negocjował kontrakt z przedstawicielami zawodnika. Piłkarz podpis pod nową umową złoży w lipcu, po swoich 18-tych urodzinach. Kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku. Strony ustaliły już wszystkie jego warunki.

Esposito w obecnym sezonie wystąpił w czterech meczach Serie A i trzech w Lidze Mistrzów. Strzelił w nich jednego gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.