Inzaghi: Nie zlekceważymy rywala

sports news

– Nie możemy lekceważyć Brescii, musimy zagrać z takim samym zaangażowaniem jak w spotkaniu z Hellasem tak, aby utrzymać wysoką formę przed ostatnim starciem z Napoli – powiedział na konferencji przed meczem z Brescią, trener Lazio, Simone Inzaghi.

– Musimy zagrać z odpowiednią motywacja i koncentracją. Interesuje mnie tylko najbliższe spotkanie, nie myślę o starciu z Napoli. Poza Lucasem Leivą, Senadem Luliciem i Stefanem Radu, wszyscy zawodnicy są do mojej dyspozycji – dodał.

– Dwa ostatnie spotkania mogą umocnić naszą pozycję w tabeli, a nawet ją poprawić – podsumował Inzaghi.

Lazio w dalszym ciągu liczy się w walce o wicemistrzostwo Włoch. Aktualnie zajmuje czwartą pozycję, do drugiej Atalanty traci trzy punkty.

Lazio zmierzy się w środę z Brescią. Początek spotkania o 19:30.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.