Manchester City nie pozyska obrońcy Napoli?

sports news

Manchester City nie zapłaci za Kalidou Koulibaly’ego więcej niż 65 milionów funtów – poinformował „Sky Sport Italia”. Obrońca Napoli nie zostanie sprzedany za taką kwotę.

Włoski klub chce dostać za Senegalczyka przynajmniej 10 milionów euro więcej. Jeśli taka oferta nie wpłynie do klubu, środkowy obrońca zostanie w Neapolu.

Kontrakt 29-latka obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. Jak przyznał sam zawodnik, czuje się na tyle dobrze w Napoli, że może tutaj zakończyć swoją karierę.

Usługami obrońcy zainteresowane są również Manchester United i Liverpool. Jednak jeśli żaden z klubów nie zaproponuje żądanej kwoty, Senegalczyk zostanie tam gdzie jest.

W sezonie 2019/20 Koulibaly rozegrał w barwach Napoli 31 spotkań.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.