ISL: Katsouranis uratował remis Pune City, Trezeguet na ławce

Drużyna Pune City zremisowała u siebie z Atletico de Kolkata 1:1 (1:1 ) w jedynym sobotnim meczu, zamykającym zmagania 11. kolejki hinduskiej Indian Super League.

Prowadzenie dla gości szybko uzyskał Czech Podany, ale tuż przed przerwą wyrównał Grek Katsouranis. W składzie gospodarzy tym razem zabrakło miejsca dla słynnego Francuza Davida Trezegueta.

Po tym spotkaniu Pune City przesunęło się na siódme miejsce w tabeli i nadal ma szansę na występy w półfinałach. Drużyna z Kalkuty jest wiceliderem klasyfikacji. Obie ekipy dzielą tylko cztery punkty.

Indian Super League składa się z ośmiu drużyn, które grając systemem każdy z każdym i fazą play off z udziałem czterech najlepszych zespołów, do połowy grudnia wyłonią historycznego pierwszego mistrza Indii.