ISL: Roberto Carlos z Anelką zagrali na remis

Piłkarze Delhi Dynamos zremisowali u siebie z drużyną Mumbai City FC 1:1 (0:0) w jedynym piątkowym spotkaniu ósmej kolejki hinduskiej Super League.

Na Jawaharlal Nehru Stadium w New Delhi gola dającego prowadzenie przyjezdnym zdobył dwadzieścia minut przed końcem Frederic Piquionne. Dla Francuza było to drugie trafienie w barwach zespołu z Bombaju prowadzonego przez Nicolasa Anelkę.

Wyrównał dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry Robin Singh. Dzięki temu podopieczni Roberto Carlosa awansowali na drugie miejsce w tabeli i zrównali się punktami z prowadzącym FC Goa. „Blue Devils” natomiast po drugim podziale punktów w bieżących rozgrywkach przesunęli się na czwartą pozycję w klasyfikacji.

To dopiero druga edycja rozgrywek Indian Super League, w której podobnie jak przed rokiem rywalizuje osiem drużyn. Tytułu broni zespół Atletico de Kolkata.