Ivanauskas: Gra co trzy dni to nowa sytuacja dla wszystkich

sports news

Valdas Ivanauskas, trener Zagłębia Sosnowiec przed środowym meczem z Wisłą Kraków zwrócił uwagę, że dla obu drużyn gra co trzy dni jest nową sytuacją.

– Zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze w Legnicy. Było to dla nas ważne zwycięstwo na wyjeździe, ponieważ potrzebujemy punktów jak tlenu. Dla naszej defensywy ważne jest również to, że zagraliśmy na zero z tyłu, a to daje nam wiele pewności siebie – powiedział Valdas Ivanauskas, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Musimy pamiętać także o meczu Wisły z Legią. Nasz najbliższy rywal zaprezentował się świetnie z Mistrzem Polski i wygrał zdecydowanie 4:0. Dla obu drużyn to nowa sytuacja, kiedy trzeba zagrać co trzy dni – dodał szkoleniowiec.

Litwin odniósł się również do powrotu Vamary Sanogo. Napastnik ponownie jest do dyspozycji trenera.

– Jest cały czas przygotowany i głodny gry. Dopiero jutro zapadnie decyzja odnośnie jego wyjścia w składzie – zapowiedział Ivanauskas.

(za:zaglebie.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.