Puchar Angli: Kibice na stadionie zobaczą powtórki systemu VAR

sports news

„BBC” poinformowało, że kibice, którzy będą obecni na stadionie na meczach półfinałowych i finale zobaczą na telebimie powtórki sytuacji rozpatrywanych przez system VAR. Warunkiem jest zmiana decyzji sędziego.

Jeszcze przed wyświetleniem powtórki, na telebimach pojawi się komunikat, dotyczący decyzji jaka została podjęta przez arbitra. Potem kibice zobaczą wideo, jeśli sędzia zmieni pierwotne rozstrzygnięcie.

Angielska Federacja zdecydowała się na takie rozwiązanie po krytyce, że decyzje sędziów są często nieczytelne dla kibiców na stadionach. Teraz wszystko ma być jasne i przejrzyste dla wszystkich.

W meczach półfinałowych FA Cup zagrają Manchester City z Brighton & Hove Albion oraz Watford z Wolverhampton Wanderers. Finał zaplanowano na 18 maja.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.