Iversen: Czas, aby Dania wróciła na podium

sports news

Niels Kristian Iversen pragnie wywalczyć wreszcie z reprezentacją Danii medal w turnieju Speedway of Nations 2020.

Lider Stali Gorzów przed rokiem zawiódł w rosyjskim Togliatti, ale tegoroczne zawody drużyn narodowych, które zostały przesunięte ze względu na pandemię koronawirusa, są dla niego wyjątkowym wyzwaniem i motywacją.

– Czas, aby Dania wróciła na podium. Od 2015 roku nie zdobyliśmy żadnych medali i jesteśmy głodni sukcesu. Naprawdę musimy się podnieść – wyznał Iversen dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Obojętne, czy będę w drużynie, czy będzie to ktoś inny, jest presja federacji i każdego, aby to osiągnąć. Musimy sprawić, aby tak się stało – podkreślił Duńczyk.

– Dla mnie ostatni sezon był katastrofą. Przez cały turniej nic nie szło po mojej myśli. To był po prostu dół, a nie dołek. Lecz to było w minionym roku i patrzę już do przodu – kontynuował Skandynaw.

– Myślę, że był to mój najgorszy występ w barwach narodowych od roku 2003. To nie było miłe doświadczenie, jednak cóż możesz zrobić? Jestem w kadrze na ten rok i spróbuję pokazać, na co mnie stać. Udowodniłem to nie raz w przeszłości – podsumował Iversen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.