Stadion mistrzów Anglii wykorzystany do walki z pandemią

sports news

Obiekt Manchesteru City będzie w najbliższych tygodniach udostępniony służbie zdrowia, walczącej z pandemią koronawirusa – informuje „Sky Sports”.

Mistrzowie Anglii przeznaczą sale konferencyjne Etihad Stadium do szkolenia lekarzy i pielęgniarek podczas kryzysu związanego z wirusem COVID-19.

Po zawieszeniu Premier League do co najmniej do końca kwietnia podopieczni Josepa Guardioli nie mają zaplanowanych żadnych spotkań w dającej się przewidzieć przyszłości.

Tymczasowy szpital jest już budowany w kompleksie Central Central Convention w Manchesterze, aby przygotować się na spodziewany szczyt liczby zarażonych osób.

Londyńskie Centrum ExCel zostało już przekształcone w Szpital Nightingale o pojemności 2000 łóżek, aby walczyć z pandemią. Podobną jak Etihad Stadium pomoc zaoferowało również Principality Stadium w Cardiff.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.