Iversen: Stać nas nawet na zwycięstwo

sports news

Niels-Kristian Iversen liczy na medal z reprezentacją Danii w dwudniowym finale Speedway of Nations 2019, który odbędzie się w najbliższy weekend w rosyjskim Togliatti.

Podopiecznymi Hansa Nielsena nad Wołgą będą również Leon Madsen oraz Frederik Jakobsen.

– Naszym celem jest podium. Nie będzie rozczarowaniem jeśli nie wygramy, jak bywało to w przeszłości, kiedy i ja byłem w zespole. W wielu takich turniejach nawet nie cieszyłem się z drugich miejsc, gdyż zawsze chcieliśmy wygrywać – przyznał Iversen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Teraz mamy nieco inną sytuację. Byliśmy słabi przez wiele lat, więc jeśli zdołamy wywalczyć medal, to będzie pierwszy krok. Obojętnie, które miejsce zajmiemy, to podium jest naszym celem – podkreślił popularny „PUK”.

– Nigdy nie byłem w Togliatti, czy w Rosji. Nie wiem zbytnio czego się tam spodziewać. To inny tor i obiekt dla mnie. Jednak już nie mogę się doczekać – zapewnia żużlowiec Get Well Toruń.

– Musimy dać z siebie wszystko i pomagać sobie w każdej sytuacji. Wtedy jestem pewien, że stać nas nawet na zwycięstwo. Większość zespołów z finału to potęgi. Jesteśmy skupieni jednak na celu i mam nadzieję, że go osiągniemy – podsumował Iversen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.