Iversen wrócił do Stali Gorzów

sports news

Niels Kristian Iversen po dwóch latach spędzonych w Toruniu wrócił do gorzowskiej Stali – poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

– Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – zapewnia Duńczyk po złożeniu stosownych podpisów. Popularny „PUK” reprezentował już barwy Stali w latach 2011-2017.

Iversen jest trzecim Duńczykiem w kadrze ekipy z Grodu nad Wartą. Wcześniej umowy zawarli Marcus Birkemose oraz Anders Thomsen.

Kadrę seniorów zespołu z północnej części Ziemi Lubuskiej uzupełniają Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak oraz Krzysztof Kasprzak.

Truly.work Stal Gorzów ukończyła sezon 2019 na siódmej lokacie w tabeli PGE Ekstraligi. Podopieczni Stanisława Chomskiego w barażowym dwumeczu dwukrotnie rozbili pierwszoligową Ostrovię i zachowali miejsce w elicie.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.