Jach: Nastawiamy się na ciężki i fizyczny mecz

sports news

Obrońca Rakowa Częstochowa Jarosław Jach zdaje sobie sprawę, że poniedziałkowa konfrontacja z Wisłą Kraków nie będzie należała do przyjemnych i łatwych.

Obie drużyny dzielą aktualnie cztery punkty w tabeli rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Porażka 0:7 z Legią musiała mocno podrażnić zawodników Wisły, którzy będą chcieli udowodnić coś kibicom i sobie. Niezależnie od formy Wisły, należy nastawić się na ciężki i fizyczny mecz. Dodatkową motywacją dla obu zespołów będzie również sytuacja w tabeli – wyznał Jach dla oficjalnego serwisu klubu z Częstochowy.

– Już po meczu w Elblągu rozpoczęliśmy proces regeneracji, w którym kluczowe są masaże. Cały sztab dokłada starań, abyśmy wszyscy byli gotowi do kolejnego spotkania. Mamy szeroką kadrę, więc w razie potrzeby trener dokona zmian w wyjściowej jedenastce. Na boisko wychodzi jedenastu facetów, którzy wiedzą, co mają robić. Niektóre reguły są niezmienne, niezależnie od ustawienia – zapewnia defensor beniaminka.

– Czasami nasza taktyka wynika z tego, że chcemy zaskoczyć przeciwnika. W naszej drużynie jest wielu zawodników odnajdujących się na kilku pozycjach, co staramy się wykorzystywać. Mamy trenera, który ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Wspólnie pracujemy nad wprowadzaniem ich w życie na boisku – podsumował Jach.

(za rakow.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.