Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź, czyli czwarte spotkanie czternastej kolejki Ekstraklasy.

Jagiellonia przed tym spotkaniem zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu punktów. Łodzianie mają o dziewięć „oczek” mniej, co daje im trzynaste miejsce w tabeli.

Typujemy, że w tym spotkaniu padną przynajmniej trzy bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli pada w meczach Jagiellonii w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w pięciu takich meczach padało średnio aż 3.6 gola na mecz i w czterech z nich była pokrywana linia 2.5 gola. Zobaczmy jeszcze na wyjazdowe starcia ŁKS-u.

Typy na dziś

Tutaj system zwrócił nam sześć spotkań, w których średnio padało 2.83 gola na mecz i w czterech z nich kibice oglądali przynajmniej trzy trafienia.

W związku z tym stawiamy stawiamy, że w meczu Jagiellonii z ŁKS-em padną przynajmniej trzy bramki.

Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.65.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.