Jakub Piotrowski: Czekam na szansę w meczu ligowym

18-letni pomocnik Pogoni Szczecin, Jakub Piotrowski przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż stara się sumiennie wykonywać swoją pracę na treningach i czeka na szansę gry w meczu ligowym pierwszego zespołu.

Młody zawodnik rozpoczął środowy sparing z Drawą Drawsko Pomorskie w podstawowym składzie, na placu gry przebywał przez czterdzieści pięć minut. Swój występ okrasił golem. Na listę strzelców wpisał się w 30. minucie rywalizacji.

– Czekam na szansę w meczu ligowym. Może też uda mi się trafić do siatki. Wiem, że trener obserwuje i da mi zagrać, gdy będę na 100% gotowy do występu w lidze – powiedział Jakub Piotrowski, cytowany przez oficjalną stronę internetową Portowców.

– Ja dostałem wolne tylko w czwartek. Później będę trenował z rezerwami, w sobotę zagram w III lidze, a w poniedziałek być może pojadę z juniorami do Monachium na mecz z Bayernem, ale tego jeszcze na 100% nie wiem – kontynuował.

– Drawa starała się grać w piłkę, ale i tak mieliśmy sporo miejsca w środku pola. Myślę, że byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną i widać to po wyniku (granatowo-bordowi wygrali 4:1 – przyp. red) – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…