Jakub Wróbel: Nie składamy broni

sports news

– Na pewno nie w takim stylu chcieliśmy wrócić na ligowe boiska. Chcieliśmy po tej długiej przerwie wygrać u siebie. Każdy z nas pragnął wyjść na boisko i rozegrać dobry mecz. Na pewno nie można odmówić nam chęci. Niestety nie udało nam się wygrać. Jednak nie składamy broni. Póki jest w nas wiara, to będziemy walczyć. Jeszcze nie jest nic stracone – powiedział po przegranym meczu z Górnikiem Zabrze, napastnik ŁKS-u, Jakub Wróbel.

– W pierwszej połowie zagraliśmy za nisko. Powinniśmy wyjść wyżej na przeciwnika, zagrać agresywniejszym pressingiem. Gdybyśmy wywierali większą presję na stoperów, to być może przyniosłoby to lepsze skutki. Moglibyśmy odbierać im piłkę na ich połowie i mielibyśmy bliżej do bramki. Wtedy stworzylibyśmy więcej sytuacji do zdobycia bramki – dodał 26-latek.

– Mieliśmy kilka okazji w pierwszej połowie. Sam dostałem piłką w głowę, ale niestety nie wpadła do bramki. Teraz to już historia – podsumował napastnik Łódzkiego Klubu Sportowego.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.