Pekhart: Dobre zespoły, potrafią wygrywać również po brzydkich meczach

sports news

– Jestem dumny z naszego zespołu, bo zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty. Nie był to może nasz najlepszy mecz, jednak pokazaliśmy ducha zespołu. Walczyliśmy jeden za drugiego. Dobre zespoły, potrafią wygrywać również po brzydkich meczach – powiedział po meczu z Lechem Poznań, strzelec zwycięskiej bramki dla Legii, Tomas Pekhart.

– Przy sytuacji bramkowej widziałem dośrodkowanie z prawej strony. Któryś z zawodników odbił piłkę, a następnie zobaczyłem ją, spadającą z nieba. Znalazłem się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, czyli tam gdzie powinien być napastnik – dodał Czech.

– Mam za sobą doświadczenie gry przy pustych trybunach. W Grecji graliśmy 15 spotkań z rzędu bez kibiców oraz w finale pucharu. Pamiętam te spotkania bardzo dobrze. Nie jest to łatwe, bo czujesz się jakbyś grał w kościele. Cieszymy się jednak, że wróciliśmy na boisko i możemy robić to co kochamy – zakończył Czech.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.