James Milner: Wciąż mamy wiele do poprawy

Doświadczony angielski pomocnik Liverpoolu, James Milner zaznaczył w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem The Reds nie pokazali jeszcze w pełni swoich piłkarskich umiejętności.

Reprezentant Synów Albionu trafił do ekipy z czerwonej części Merseyside w lecie ubiegłego roku na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej występował w Manchesterze City, dla którego rozegrał ponad 200 meczów we wszystkich możliwych rozgrywkach.

– Jesteśmy obecnie w bardzo uprzywilejowanej sytuacji. Awansowaliśmy do finału Capital One Cup, a ponadto gramy jeszcze w lidze, Pucharze Anglii oraz Lidze Europy – powiedział James Milner, cytowany przez “liverpoolfc.com”.

– Zdobyty puchar, nie ważne jaki, jest bardzo ważny, ponieważ buduje on pewność siebie i pozwala wkroczyć na nieodkryte do tej pory tereny – zaznaczył wicekapitan zespołu z miasta Beatlesów.

– Udało nam się dotrzeć do finału Pucharu Ligi Angielskiej, ale wciąż mamy wiele do poprawy. Jeżeli w najbliższej przyszłości wyeliminujemy błędy, to wówczas wskoczymy na jeszcze wyższy poziom. Nasza drużyna może grać jeszcze lepiej – dodał.