Jamie Carragher: Podoba mi się kierunek, w którym zmierza Liverpool

Były obrońca Liverpoolu, a obecnie ekspert “Sky Sports”, Jamie Carragher przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest on w pełni zadowolony z transferów jakie przed zbliżającym się sezonem ligowym przeprowadziła ekipa The Reds.

Na chwilę obecną zespół z czerwonej części Merseyside oficjalnie potwierdził pozyskanie pięciu zawodników. Są nimi James Milner z Manchesteru City, Danny Ings z Burnley FC, Adam Bogdan z Boltonu Wanderers, Joe Gomez z Charlton Athletic i Roberto Firmino z TSG 1899 Hoffenheim.

Osiemnastokrotny mistrz Anglii jest również o krok od zakontraktowania szóstego piłkarza, ponieważ Nathaniela Clyne’a od transferu na Anfield dzielą już tylko testy medyczne.

– Widziałem się ostatnio z Nathanielem na St. Mary Stadium i doradziłem mu, aby po sezonie dołączył do Liverpoolu. Bardzo dobrze, że mnie posłuchał – powiedział Jamie Carragher, cytowany przez “Liverpool Echo”.

– To kolejny przemyślany i bardzo dobry ruch ze strony The Reds. Podoba mi się kierunek, w którym zmierza w tym momencie klub. W końcu składa się to wszystko w solidną i logiczną całość, chociaż nie można zapominać, iż w dalszym ciągu priorytetem jest pozyskanie bramkostrzelnego napastnika – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…