Jamróg: Chcemy dać Lublinowi trochę więcej

sports news

Jakub Jamróg rozstał się jesienią z Betard Spartą Wrocław i dołączył do drużyny Speed Car Motoru Lublin. Wychowanek Unii Tarnów stawia przed sobą i drużyną znad Bystrzycy bardzo ambitne cele.

– Ja chciałem, prezes też chciał, więc spotkaliśmy się i doszliśmy do porozumienia w dwie i pół minuty – ujawnił Jamróg dla oficjalnego serwisu „Koziołków”.

– Klimat lubelski bardzo mi odpowiada. Mam tutaj dużo znajomych i tor też jest dla mnie odpowiedni. Zeszliśmy tak naturalnie i bardzo się z tego cieszę – podkreślił wychowanek Unii Tarnów.

– Nie bez przyczyny kibice z Lublina dostali wyróżnienie na gali PGE Ekstraligi. Całą otoczkę wokół klubu i to mocne wejście do elity można było obserwować z podziwem. Cieszę się, że jestem częścią tego projektu i zespołu – zaznaczył Jamróg.

– Chcemy dać kibicom trochę więcej. Czujemy się do tego zobligowani i dłużni za sposób w jaki tworzą klimat tego lubelskiego żużla. Chcemy im dać więcej spotkań, co oznacza wejście do fazy play off. Będziemy o to walczyć – podsumował zawodnik „Koziołków”.

(za motorlublin.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.