Jan Urban: Zrobiliśmy to co chcieliśmy i jesteśmy w finale

Lech Poznań zremisował na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 (0:0) w rewanżowym spotkaniu 1/2 finału Pucharu Polski. Szkoleniowiec Kolejorza, Jan Urban przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, iż jest zadowolony z awansu.

Bramkę dla mistrzów Polski zdobył w 70. minucie były gracz Jagiellonii Białystok Maciej Gajos, natomiast na listę strzelców po stronie ekipy z Sosnowca wpisał się Adrian Paluchowski niespełna kwadrans później.

– Wiedzieliśmy co nas może czekać po skromnym zwycięstwie na własnym boisku. Znaliśmy różnice pomiędzy nami nie tylko dotyczące klasy rozrywkowej, ale i umiejętności. Zagłębie jednak pokazało w całej swojej przygodzie pucharowej, że potrafią napsuć każdemu dużo krwi – stwierdził były opiekun Legii Warszawa, cytowany przez “lechpoznan.pl”.

– Walczyli z nami na równie i chciałbym im tego pogratulować. My zrobiliśmy to co chcieliśmy i jesteśmy w finale – kontynuował.

– Do początku maja jeszcze dużo czasu. Teraz mamy ostatnie spotkanie w Ekstraklasie, po drodze czeka nas dużo trudnych spotkań w lidze, gdzie uważam, że również mamy duże szanse, by zakwalifikować się do europejskich pucharów – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…