Jan Oblak podpisze nowy lukratywny kontrakt z Atletico

sports news

Jan Oblak już nie myśli o odejściu z Atletico Madryt. Bramkarz jest o krok od podpisania nowego kontraktu z „Rojiblancos” – donosi „AS”.

W ostatnim czasie spekulowało się, że Słoweniec chciałby odejść do innego klubu. Problemem jest jednak jego bardzo wysoka klauzula odstępnego zapisana w jego kontrakcie.

„AS” Informuje, że 26-latek jest teraz o krok od podpisania nowej lukratywnej umowy. Po jej parafowaniu golkiper ma zarabiać około 10 milionów euro rocznie. Ma też zostać zwiększona jego klauzula odstępnego z 100 do 200 milionów euro, co ma podkreślić, że jest on jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.

Oblak występuje w Ateltico od 2014 roku. W obecnym sezonie rozegrał w jego barwach 32 mecze. Puścił w nich 25 goli i 16 razy zachował czyste konto. Jego obecny kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.