Jan Vertonghen zostanie w Tottenhamie?

sports news

Telewizja „Sky Sports” poinformowała, że Jan Vertonghen wkrótce może przedłużyć kontrakt z Tottenhamem.

Agent obrońcy naciska na włodarzy klubu, by już w najbliższych tygodniach zaoferowali jego klientowi przedłużenie umowy. Obecna jest ważna do tylko do końca tego sezonu.

Zdaniem „Sky Sports”, zespół z północnego Londynu jest skłonny zaoferować Belgowi złożenie podpisu pod kontraktem, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2020/21.

Obrońca trafił do ekipy „Kogutów” w 2012 roku z Ajaksu Amsterdam. W tym sezonie wystąpił w 16 meczach Premier League, strzelił gola i zdobył asystę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.