Prochazka nie zadebiutuje w Górniku w meczu z Koroną

sports news

Nowy pomocnik Górnika Zabrze Roman Prochazka przyznał w rozmowie z oficjalną stroną klubu, że nie zagra w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej. Rywalem czternastokrotnego mistrza Polski będzie Korona Kielce.

Słowak nabawił się urazu w ostatnim spotkaniu sparingowym z RedBull Salzburg. Murawę opuścił w przerwie.

– Mam drobne kłopoty zdrowotne. Nie jest to nic poważnego, wolimy jednak nie ryzykować i lepiej dla mnie odpuścić najbliższy mecz, żeby nie było gorzej i bym był gotowy na kolejne spotkanie – powiedział Roman Prochazka.

– Też żałuje, że nie będę mógł się pokazać na boisku w tym pierwszym ligowym spotkaniu, bo zależało mi na tym i bardzo cieszyłem się na debiut w Górniku – dodał środkowy pomocnik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.