Jano Ananidze opuścił Spartak Moskwa

sports news

Spartak Moskwa poinformował oficjalnie, że stołeczny klub opuścił Jano Ananidze. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

27-latek był zawodnikiem Spartak od 2009 roku. Najpierw był graczem rezerw, a potem trafił do pierwszego zespołu. Łącznie w drużynie z Moskwy rozegrał 146 meczów, strzelił 16 goli i zanotował 17 asyst.

Gruzin w międzyczasie był wypożyczany do innych kubów Krylja Sowietow Samara i FK Rostów.

Ananidze w kadrze narodowej wystąpił w 45 spotkaniach i zdoby 7 bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.