Janoszka wzmocnił Stal Mielec

sports news

Łukasz Janoszka został nowym zawodnikiem Stali Mielec – poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Ofensywny piłkarz parafował z pierwszoligowcem półtoraroczny kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2020 roku.

Janoszka jesień spędził w Zagłębiu Lubin i zaliczył w koszulce “Miedziowych” jedenaście spotkań w LOTTO Ekstraklasie.

– Stal była bardzo konkretna, szybko doszliśmy do porozumienia. Cel, który ma Stal do zrealizowania bardzo mi się podoba i chcę brać w tym projekcie udział – ujawnił wychowanek Ruchu Chorzów po złożeniu stosownych podpisów.

Janoszka na najwyższym szczeblu w Polsce rozegrał 259 meczów. Najwięcej występów zaliczył w Ruchu Chorzów – aż 159. W barwach “Niebieskich” zdobył bramkę w Lidze Europy i sięgnął po wicemistrzostwo Polski.

(za stalmielec.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…