Rossiter podał szeroką kadrę Brytyjczyków na SoN 2019

sports news

Selekcjoner reprezentacji Wielkiej Brytanii Alun Rossiter podał szeroką kadrę na turniej Speedway of Nations 2019.

Dwudniowy finał drugiej edycji imprezy zaplanowano tym razem w rosyjskim Togliatti.

Srebrnych medalistów premierowych zawodów, które zastąpiły Drużynowy Puchar Świata, czeka najpierw półfinał w Manchesterze, gdzie rywalami będą Dania, Australia, USA, Finlandia, Francja i Łotwa.

O trzy miejsca w ścisłej kadrze Brytyjczyków powalczą w tym roku Tai Woffinden, Robert Lambert, Craig Cook, Chris Harris, Adam Ellis, Daniel Bewley, Richard Lawson, Kyle Howarth, Danny King, Steve Worrall i Richie Worrall.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.