Jardim: Chcę zostać, ale to nie zależy ode mnie

sports news

Leonardo Jardim, trener AS Monaco przyznał na łamach dziennika “A Bola”, że chciałby dalej pracować w klubie z Księstwa. Szkoleniowiec zdołał utrzymać zespół w Ligue 1.

Portugalczyk rozpoczął sezon 2018/2019 jako szkoleniowiec AS Monaco, ale po słabych wynikach został zwolniony w październiku. Zmiana trenera nie pomogła i w styczniu Jardim wrócił do klubu, zastępując Thierry’ego Henry’ego.

Pod wodzą Jardima AS Monaco utrzymało się na finiszu sezonu w Ligue 1. Szkoleniowiec liczy, że w kolejnych rozgrywkach dalej będzie pracować na Stade Louis II.

– Mam jeszcze dwa lata kontraktu. Zaryzykowałem kiedy wracałem do klubu, utrzymaliśmy się i liczę, że tutaj zostanę. Nie wszystko zależy jednak ode mnie – powiedział Leonardo Jardim.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…