Jardim niezadowolony z decyzji sędziów

sports news

Leonardo Jardim, trener AS Monaco skrytykował arbitrów po przegranym ligowym meczu z AS Saint-Etienne 0:1. Miał pretensje m.in. o uznanie zwycięskiego gola dla rywali.

– To był wyrównany mecz i nie mogę zrozumieć jak można było uznać gola. Wcześniej był faul w środku pola – powiedział Leonardo Jardim, cytowany przez dziennik „L’Equipe”.

– Sędziowie chcieli dać zwycięstwo AS Saint-Etienne. To niesamowite, wszyscy to widzieli w telewizji. 99 procent osób uważa tak samo – dodawał trener AS Monaco.

– Sędzia doliczył tylko cztery minuty w meczu, w którym było sześć zmian i czerwona kartka. Jestem profesjonalistą i nie rozumiem tego – podsumował Jardim.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.