Polscy sędziowie poprowadzą mecze w LM i LE

sports news

UEFA poinformowała, że trójka polskich arbitrów została wyznaczona do prowadzenia meczów w europejskich pucharach. Szymon Marciniak i Paweł Raczkowski będą sędziować w Lidze Mistrzów, a Paweł Gil w Lidze Europy.

Szymon Marciniak poprowadzi mecz SSC Napoli – FC Salzburg. Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Sędzią technicznym będzie Tomasz Musiał, a na sędziego VAR został wyznaczony Paweł Gil.

Paweł Raczkowski będzie arbitrem główym spotkania Bayern Monachium – Olympiakos Pireus. Jego asystentami będą Michał Obukowicz i Radosław Siejka. Rolę sędziego technicznego bęzie pełnić Krzysztof Jakubik.

Paweł Gil natomiast poprowadzi mecz Ligi Europy Feyenoord Rotterdam – Young Boys Berno. Na asystentów wyznaczono Konrada Sapelę i Marcina Borkowskiego, a na sędziego techniczego Piotra Lasyka.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.