Jarosław Jach: Musimy poprawić skuteczność

sports news

– Czujemy niedosyt, bo mięliśmy więcej dobrych sytuacji. ŁKS ratował udanymi interwencjami Arek Malarz, który miał dziś dobry dzień. My możemy mieć pretensje tylko do siebie, za niewykorzystanie sytuacje – powiedział po spotkaniu z Łódzkim Klubem Sportowym (1:1), strzelec bramki dla Rakowa Częstochowa, Jarosław Jach.

– W pierwszej połowie ŁKS grał bardzo dobrze piłką. Rozgrywał ją od tyłu i po strzelonej bramce zaczęli być jeszcze groźniejsi. Stworzyli sobie w tym okresie wiele dobrych okazji. Natomiast po przerwie już nie mieli klarownych sytuacji – dodał obrońca Rakowa.

– Druga połowa była chaotyczna. Zrobiło się dużo wolnych przestrzeni i trochę brakowało sił. Dobrze, że szybko udało nam się strzelić bramkę na 1:1. Boli natomiast to, że nie wykorzystaliśmy wielu klarownych sytuacji, które powinny zakończyć się golami. Musimy poprawić skuteczność, bo sama gra, nie była taka zła – zakończył Jach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.