Papszun: Zabrakło nam szczęścia

sports news

– Jesteśmy tym remisem rozczarowani, bo z całym szacunkiem dla ŁKS-u, graliśmy dziś z ostatnią drużyną tabeli i spodziewaliśmy się zwycięstwa – powiedział po meczu, trener Rakowa Częstochowa, Marek Papszun.

– Wiemy o co gramy i tak naprawdę mogliśmy zamknąć ten mecz już w pierwszej połowie, bo stworzyliśmy sobie wiele sytuacji. Każdy dobrze wie, że okazje trzeba wykorzystywać. My dziś paradoksalnie zdobyliśmy bramkę z najtrudniejszej sytuacji, jaką sobie stworzyliśmy – dodał 45-letni szkoleniowiec.

– Uważam, że mój zespół był dziś dobrze zorganizowany, ale zabrakło nam szczęścia oraz tego co najważniejsze w futbolu, czyli bramek. Nie poddajmy się. W środę mamy następny mecz i liczę, że w Krakowie będziemy skuteczniejsi – zakończył trener zespołu z Częstochowy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.