Jarosław Jach w Sheriffie

sports news

FC Sheriff Tiraspol poinformował oficjalnie o wypożyczeniu Jarosława Jacha z Crystal Palace.

Środkowy obrońca w połowie sezonu 2017/2018 został wykupiony przez Crystal Palace z Zagłębia Lubin. Przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek trafił na wypożyczenie do Caykur Rizespor.

W tureckim zespole rozegrał pięć meczów, a jego wypożyczenie zostało skrócone. Polak nie wrócił jednak do Anglii, tylko udało się na kolejne wypożyczenie, tym razem do Sheriffa Tiraspol.

Nowy zespół 24- latka w ostatnich latach zdominował ligowe rozgrywki w Mołdawii. W siedmiu minionych sezonach, sześciokrotnie zdobywał mistrzostwo kraju.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.