Javier Mascherano: AS Roma lubi i potrafi grać w piłkę

Zawodnik FC Barcelony, Javier Mascherano przyznał tuż przed rywalizacją z AS Romą w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów, iż zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z jakości czysto piłkarskiej włoskiego giganta.

Ponadto zaznaczając, że jego drużynę w środę czeka bardzo ciężka przeprawa i jako kolektyw będą musieli wzbić się na wyżyny, aby w ostatecznym rozrachunku zgarnąć trzy punkty. Początek rywalizacji został zaplanowany tradycyjnie na 20:45 czasu polskiego.

– Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że znów będziemy mogli grać w Lidze Mistrzów. Są to dla nas bardzo wyjątkowe rozgrywki – powiedział Javier Mascherano, cytowany przez “UEFA.com”.

– AS Roma lubi i potrafi grać w piłkę. To może działać na naszą korzyść, ale nie możemy zapominać o tym, że musimy walczyć o każdą piłkę. Zdajemy sobie sprawę, iż bardzo ciężko gra się na włoskiej ziemi – kontynuował.

– Zespoły z Półwyspu Apenińskiego wiedzą jak świetnie bronić dostępu do własnej bramki. Są bardzo dobrze zdyscyplinowani taktycznie. Będzie to dla nas trudny mecz – dodał były zawodnik angielskiego Liverpoolu.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…