Javier Calleja wrócił na ławkę trenerską Villarrealu

sports news

Javier Calleja został ponownie trenerem Villarrealu CF – poinformował oficjalnie hiszpański klub. Do tej pory szkoleniowcem był Luis Garcia Plaza.

40- letni szkoleniowiec został zwolniony z klubu w połowie grudnia. Po ponad półtorej miesiąca ponownie został szkoleniowcem „Żółtej łodzi podwodnej”.

W międzyczasie Villarreal prowadził Luis Garcia Plaza. Pod jego wodzą zespół z Estadio de la Ceramica nie wygrał żadnego z sześciu meczów w La Liga. Zdobył w nich raptem cztery punkty.

W tabeli La Liga Villarreal zajmuje przedostatnie, 19. miejsce z dorobkiem 18 punktów w 21 meczach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.