LA Galaxy wypożyczyło Uriela Antunę

sports news

LA Galaxy poinformowało w oficjalnym komunikacie o wypożyczeniu Uriela Antuny z Manchesteru City.

Zespół z StubHub Center osiągnął porozumienie z ekipą „Obywateli” i wypożyczył Meksykanina na najbliższy rok.

– Uriel jest utalentowanym, młodym i dynamicznym piłkarzy, który naszym zdaniem może zwiększyć naszą jakość w ataku. Ma doświadczenie w graniu w klubach w Meksyku, Anglii i Holandii i z pewnością będzie dalej się rozwijał w naszym klubie – powiedział, dyrektor generalny LA Galaxy, Dennis te Kloese.

Pomocnik jest wychowankiem Santos Laguna, a do Manchesteru City trafił w 2017 roku. W sezonie 2017/18 był wypożyczony do FC Groningen.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.